Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php:6) in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php:6) in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php:6) in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/index.php on line 173Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php:6) in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/library/currency.php on line 45 Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Kinadunyasi.com tüm kullanıcılarının kişisel bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensibi doğrultusunda koruyan çevrimiçi bir alışveriş platformu olmayı hedeflemektedir. Kullanıcının kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, web sitesinin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, ziyaret tarihi, saati, web sitesini ziyaret ederken kullandığı tarayıcı tipi, ekran çözünürlüğü vb. bilgiler kişisel bilgi olarak tanımlanmaktadır.

Kinadunyasi.com Gizlilik Politikası, Kullanıcının vermiş olduğu bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içermektedir.  

kinadunyasi.com, site üzerinden ziyaretçi veya kullanıcı tarafından kendisine iletilen kişisel bilgileri işbu "Gizlilik Politikası" ve "Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi" hükümleri doğrultusunda kullanabilir, işleyebilir, bir veri tabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. Kinadunyasi.com aynı zamanda; ziyaretçi veya kullanıcının kimliğini, adresini, e-posta adresini, telefon numarasını, IP adreslerini, sitenin hangi bölümlerini ziyaret ettiğini, ziyaret tarihlerini ve saatlerini, siteyi ziyaret ederken kullandığı tarayıcı tipini, ekran çözünürlüğünü vb. bilgilerini de istatistikî değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

Kinadunyasi.com, kullanıcının siteye hızlı ve kolay erişim sağlaması ve ücretli hizmetlerden yararlanabilmesi için,  bir takım bilgileri kullanıcının onayı doğrultusunda kullanıcıya ait kinadunyasi.com hesabında saklanmaktadır.

Bu bilgiler, kullanıcının alacağı hizmetlere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için sadece kullanıcı tarafından verilen erişim izni ile kullanılacaktır.

Kullanıcının sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kullanıcının kendisi ve kinadunyasi.com Müşteri Hizmetleri ulaşabilmekte, ancak bu bilgileri sadece Kullanıcının kendisi değiştirebilmektedir. Kullanıcının hesabına erişememesi ve bu konuyla ilgili olarak kinadunyasi.com Müşteri Hizmetleri’ne başvurması durumunda, kinadunyasi.com Müşteri Hizmetleri, Kullanıcının kimliğini teyit etmek şartıyla kullanıcının bilgilerini değiştirebilir.

Ücretli hizmetlerden yararlanırken, ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan finansal bilgiler (kredi kartı üzerindeki isim ve kredi kartı numarası gibi) kinadunyasi.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olunan bankalara aktarılmakta ve söz konusu bankalar tarafından kullanılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

kinadunyasi.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bu bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının gizliliğinin sağlanmasını, sürdürülmesini, kamu alanına girmemesini veya yetkisiz kullanımını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

kinadunyasi.com, kullanıcının vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak, gelişen teknolojiye uygun önlemlerle desteklenmektedir.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, kinadunyasi.com’a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, kinasepeti.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.  ziyaretçiye veya kullanıcıya ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talepleri hariç olmak üzere, gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Ancak, kinadunyasi.com, kullanıcıya özel fırsatlar ve kampanyalar yaratabilmek adına, özel fırsatlar ve kampanyalardan faydalanmak amacıyla bilgilerinin paylaşılmasına izin veren Kullanıcının bilgilerini kinadunyasi.com iş ortakları ile paylaşabilir.  kinadunyasi.com, site dâhilinde başka sitelere link verebilir. kinadunyasi.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. kinadunyasi.com, ziyaretçinin veya kullanıcının, site’yi gizlilik politikasının maddelerine ya da yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse ve yahut  kinadunyasi.com’a yetkili mercilerden bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, ziyaretçi veya kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir. ziyaretçi veya kullanıcı, işbu gizlilik politikasında yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul etmiş sayılacağını ve bu maddelerin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

kinadunyasi.com Gizlilik Politikası’na gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Copyright 2012 KınaDünyasi.com