Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php:6) in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php:6) in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php:6) in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/index.php on line 173Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/database/mysql.php:6) in /nfs/c05/h02/mnt/158093/domains/kinadunyasi.com/html/system/library/currency.php on line 45 Sipariş ve Teslimat Koşulları

Sipariş ve Teslimat Koşulları

Siparişiniz onaylandıktan sonraki 7 iş günü içinde teslim edilir. Aksi durumlar için bilgi maili gönderilir.

Siparişinizin durumu ile ilgili işlemleri SİPARİŞ GEÇMİŞİM menüsünden takip edebilirsiniz.

Siparişinizin size hızlı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler:

  1. Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
  2. Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.

Teslimat Koşulları:

  1. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün teslimatı ödemeyi gerçekleştiren kişi veya kişilere yapılır.
  2. Banka havalesi ile ödemesi yapılan ürünler, siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da teslim edilir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler:

Sipariş verdiğiniz ürünü teslim alırken, teslim sırasında, paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Aksi takdirde, ürünü eksiksiz ve sorunsuz teslim aldığınız kabul edilecektir Bu gibi durumlarda malı teslim almayarak lütfen en kısa sürede, bizimle irtibata geçiniz.

kinadunyasi.com adresinden vereceğiniz 150 TL’ ve üzerindeki her türlü siparişleriniz için kargolama ve/veya paketleme ücreti tarafımıza aittir.

Teslimat için farklı alıcı belirtebilirsiniz. Ürünü teslim alacak kişi kimlik ibrazında bulunmak zorundadır. Bu nedenle alıcı kişinin bilgilerini doğru girmeye özen gösteriniz. Ürünü teslim alma konusunda geçerli koşullar, ürünü teslim alan farklı alıcıyı da kapsamaktadır. Müşteri, kontrol edilmeksizin teslim alınan ürün paketleri için, 3.bir kişi tarafından teslim alındığını iddia ederek, eksik ürün aldığını beyan edemez. 

Copyright 2012 KınaDünyasi.com